nha-gia-re2
LIVING_FIN_V1.0_RGB_2000px

üüripindade vahendus

üüripindade müük

müügipindade vahendus

müügipindade müük

Meie tutvustus

Hoolivus

Märksõna, millest kõik saab alguse. Meie suurimaks tunnustuseks on säravad silmad ning siiras tänutunne. Sellest tulenevalt püüame mõista iga kliendi soove ning leida maksimaalse tulemuse saavutamiseks parimaid võimalusi.

Personaalne lähenemine

Olgu Sinu sooviks leida oma tõeline unistuste kodu linnast väljas, ülikooli lähedale üürikorter õpingute ajaks või mõnusalt mugav stuudiokorter kesklinnas. Pingutame iga päev selle nimel, et iga meie kliendi unistus teoks teha.

Kogemus

Oleme kinnisvara valdkonnas tegutsenud alates 2002. aastast ning mõistame tänu sellele väga hästi, mida tähendab oma kodu otsing või soov olemasolevat kinnisvara müüa.

Professionaalsus

Mõistame, et nagu muu maailm, on ka kinnisvara valdkond pidevas arenemises ja muutumises, mistõttu peame äärmiselt tähtsaks end kinnisvaraalaste uusimate trendide ning muutustega kursis hoida. Meie jaoks on oluline pidev areng ning teenuse kvaliteedi järjepidev parandamine, millest tulenevalt osalevad meie maaklerid regulaarselt maailmatasemel spetsialistide poolt läbi viidud kinnisvaraalastel koolitustel.

Usaldusväärsus

Oleme igale kliendile partneriks, kellele saab loota ning kindel olla enda koduga seotud kinnisvaratehingute teostamisel. Tänu pikaajalisele kogemusele kinnisvara valdkonnas mõistame põhjalikkuse ning usaldusväärse teenuse pakkumise olulisust. Sellest tulenevalt teeme klientide maksimaalse rahulolu nimel meelsasti koostööd ka teiste oma ala spetsialistidega.

Eesmärk

Olgu Sinu sooviks olemasoleva kinnisvara müümine või uue kodu soetamine – meie eesmärk on pakkuda Sulle tõeliselt kvaliteetset ja professionaalset teenust ning need unistused teoks teha.

Meeskond

Marina Marinina

Kinnisvaraalane kogemus alates 2002. aastast.

Marina MarininaJuhatuse liige / Kutseline maakler
Liina-Liis Tamme

Kinnisvaraalane kogemus alates 2013. aastast.

Liina-Liis TammeMaakler-konsultant

Kodu – see on koht, kus tunda end õnnelikult; koht, kus saab unustada mured; koht, kus on kõige kallimad inimesed ning soojemad mälestused. See on koht, kus saab lülitada end muust maailmast välja, hingata vabalt ning tunda end mõnusalt viibides hetkes. Just see on tunne, mida peaks tundma iga inimene enda Kodu peale mõeldes ning seal olles.

Meie eesmärgiks on pakkuda usaldusväärset ja terviklikku maakleriteenust ning leida igale meie poole pöördunud kliendile just selline Kodu.

Oma Kodu leidmine peab iga inimese jaoks olema unustamatu elamus ning iga uus hommik oma Kodus võiks olla nagu seni elamata unistus.

Kontakt

OÜ Kinnisvarabüroo Areal

Reg nr: 12956074
Konto nr. EE812200221063276155

Aadress: Pikk 12, Tartu Estonia
Telefon: +(372) 507 46 35
E-post: info@areal.ee